Seminaria Reiki
Opinie i Artykuły
Preferencje
Terminarz
Licznik

 133839 odwiedzający

 2 odwiedzających online

Zabiegi Reiki - Zabiegi techniką Reiki
 
ZABIEGI REIKI

są wykonywane w oczyszczonym energetycznie gabinecie, na stole do masażu. Osoba, której jest przekazywana energia jest całkowicie ubrana, znajduje się w pozycji leżącej.

Energia przekazywana jest poprzez przykładanie dłoni w poszczególnych miejscach na ciele osoby poddawanej terapii. Dotyk jest delikatny, nie wywołuje ucisku, nie jest związany z jakąkolwiek techniką masażu klasycznego.

Zabiegi Reiki
Osoba której jest przekazywana energia Reiki może odczuwać:

- senność, głęboki relaks na granicy snu
- cierpnięcie poszczególnych części ciała lub wędrujące po ciele stany napięcia mięśniowego
- mimowolne skurcze mięśni
- mrowienie, gorąco, zawroty głowy, uczucie odpychania bądź przyciągania
- niewielkie dolegliwości w miejscach stanów zapalnych, ran lub kontuzji
Podczas zabiegu pacjent może nie mieć żadnych związanych z nim doznań, mimo to już po kilku (a w niektórych przypadkach już po jednym) zabiegach następuje poprawa stanu zdrowia.
Najczęstszym odczuciem po zabiegu jest poczucie komfortu i odprężenia.

Po zabiegu energetycznym często występuje odczucie rozkojarzenia i nieumiejętność skupienia myśli. Efekt ten mija po ok. pół godzinie - w tym czasie osoba poddana zabiegowi nie powinna prowadzić pojazdów mechanicznych.

Długość terapii Reiki jest uzależniona od rodzaju schorzenia i kondycji osoby potrzebującej pomocy. Podstawą jet wykonanie 4 zabiegów w ciągu kolejnych 4 dni. Ta ilość zabiegów jest z reguły wystarczająca przy lekkich dolegliwościach lub zwykłej potrzebie poprawy kondycji fizycznej lub psychicznej. Przy poważniejszych schorzeniach należy kontynuować zabiegi minimum raz w tygodniu. Do każdego przypadku ilość zabiegów i ich częstotliwość jest dobierana indywidualnie.

Czas trwania zabiegu - ok. 45 min.

USUWANIE BLOKAD
Zdarza się niejednokrotnie, że jakieś zdarzenia z okresu dzieciństwa, którym towarzyszyły silne reakcje emocjonalne powodują powstawanie w naszej podświadomości blokad. Blokady te w późniejszym okresie rzutują w sposób dla nas niewyczuwalny na nasze życie, powodując np. niezdolność do nawiązania trwałych, udanych związków partnerskich, problemy ze znalezieniem dobrej pracy, konflikty w relacjach międzyludzkich itp. Od ponad 8 lat specjalizuję się w usuwaniu tego typu blokad przy pomocy unikalnej, opracowanej i sprawdzonej przeze mnie techniki.

Czas trwania zabiegu - od 0.5 do 4 godz.


Data utworzenia: 17/07/2010 @ 12:51
Ostatnie zmiany: 19/07/2010 @ 16:50
Kategoria : Zabiegi Reiki
Strona czytana 6085 razy


Wersja do druku Wersja do druku

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego artykułu.
Bądź pierwszy!

Design : Sabine Jeangérard - Licence Creative commons - Optimisé pour Firefox
^ Góra ^