Seminaria Reiki
Opinie i Artykuły
Preferencje
Terminarz
Licznik

 133841 odwiedzający

 2 odwiedzających online

O mnie - Kim jestem

Piotr Sikorski

Witam

Nazywam się Piotr Sikorski. Urodziłem się w Rzeszowie w 1956r.  Jestem Mistrzem Uzdrowicielem  i Nauczycielem Reiki Usui Ryoho,  dyplomowanym masażystą i radiestetą (więcej w zakładce „certyfikaty i dyplomy”). Od dziecka  interesowałem się medycyną i psychologią. W  1994r. rozpoczęła się moja wielka życiowa przygoda z  bioenergoterapią. W roku 1995r. otrzymałem wiedzę i inicjacje pierwszego stopnia Naturalnego Uzdrawiania metodą  Mikao Usui  i od tego momentu cały czas doskonalę się w Reiki i duchowej pracy nad sobą. Staram się żyć i pracować  kierując się pięcioma zasadami Reiki i Kodeksem Etycznym bioenergoterapeutów. Dlatego też najlepiej jak potrafię chcę pomagać tym, którzy zwrócą się do mnie o pomoc. W prowadzonym gabinecie wykonuję masaże, zabiegi Reiki i prowadzę kursy (seminaria) Reiki na I, II i III  (mistrzowski) stopień. Kursy prowadzę indywidualnie - uważam bowiem, że jedynie indywidualny kontakt ucznia z mistrzem pozwala w pełni przekazać niezbędną wiedzę. Po otrzymaniu wiedzy i inicjacji moi uczniowie otrzymują  imienne zaświadczenia z linią przekazu systemu Reiki (tzw. lineage) - więcej w zakładce „seminaria Reiki” . Uważam, że mistrz wobec swoich uczniów pełni rolę służebną – winien im jest pomoc i wsparcie, jeśli tego potrzebują. Dlatego chętnie służę  im radą  i dzielę się zdobytą wiedzą  oraz doświadczeniem w zakresie Reiki. Od 8 lat specjalizuję się w psychotronice - usuwaniu z podświadomości blokad, które są często przyczyną różnego rodzaju niepowodzeń życiowych - np. problemów ze znalezieniem pracy, nawiązaniem trwałych związków partnerskich etc., nierzadko także różnego rodzaju chorób. Wykorzystuję w tym celu opracowaną przez siebie i ciągle doskonaloną metodę. Wykonuję także skutecznie energetyczne zabezpieczanie pomieszczeń przed negatywnym wpływem promieniowania żył wodnych ( więcej w zakładce”radiestezja”). Szukając najlepszych form pomocy potrzebującym zainteresowałem się masażem leczniczym. Jestem dyplomowanym masażystą masażu klasycznego z wpisem na międzynarodową listę fizjoterapeutów i wykonuję  z powodzeniem różne jego odmiany (więcej w zakładce „usługi i zabiegi”).
 
Moim mottem życiowym jest pierwszy punkt Kodeksu Etycznego bioenergoterapeutów:

,,W miarę moich umiejętności i możliwości zobowiązuję się nieść pomoc każdemu, kto tej pomocy poszukuje oraz zrobić wszystko, co w mojej mocy dla jego dobra.”

W moim gabinecie proponuję Państwu:
   -  serdeczną, ciepłą atmosferę prywatnego gabinetu
   -  indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemów
   -  pełną dyskrecję i poufność danych osobowych
   -  profesjonalny stół do zabiegów i masażu
   -  wysokiej klasy kosmetyki do masażu
   -  muzykę relaksacyjną i aromatoterapię podczas każdego zabiegu
   -  godziny pracy dostosowane do indywidualnych Państwa potrzeb – również wieczory i weekendy
   -  atrakcyjne ceny oraz rabaty przy zakupie karnetów

Proszę o umawianie się na zabiegi telefonicznie (dane teleadresowe w zakładce ,,kontakt”) jak również o punktualne przybycie. Na zabiegi masażu proszę zabrać ze sobą ręcznik.

WIZYTY DOMOWE
Ponieważ wiele osób preferuje zabiegi lub masaże w domowym zaciszu – mogę dojechać zabierając stół do zabiegu i niezbędne akcesoria. Zabieg bądź masaż wykonany u Państwa w domu będzie miał dokładnie taki sam skutek terapeutyczny jak wykonany w gabinecie.

MOJA LINIA PRZEKAZU SYSTEMU REIKI:
MIKAO USUI-CHIJURO HAYASHI-HAWAJO TAKATA-WANIA TWAI-SIOSTRA  MARIUSZA BUGAJ-KRYSTYNA WŁODARCZYK KRÓLICKA-BOGUSŁAW J. WAŚKIEWICZ-JACEK A. LESZCZYŃSKI-BOŻENA TROJOK-PIOTR SIKORSKI

Zapraszam.

Data utworzenia: 17/07/2010 @ 13:35
Ostatnie zmiany: 26/07/2010 @ 23:58
Kategoria : O mnie
Strona czytana 5634 razy


Wersja do druku Wersja do druku

Komentarze

Nikt jeszcze nie komentował tego artykułu.
Bądź pierwszy!

Design : Sabine Jeangérard - Licence Creative commons - Optimisé pour Firefox
^ Góra ^